Naga MarketsZnajdujące się w trendzie wzrostowym notowania pary walutowej AUDCAD zmagają się w tym roku z kluczowym obszarem oporu, który zlokalizowany jest w obrębie poziomu parytetu.

Przez całą drugą połowę stycznia kupujący próbowali wybić ten poziom, jednak bezskutecznie. W rezultacie doszło do odbicia, a cena znalazła wsparcie w okolicach 0.9785.

Notowania powróciły jednak do obszaru przy 1.0000 w drugiej połowie lutego. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, dwie próby sforsowania oporu zakończyły się fiaskiem, ale dziś kurs znalazł się wreszcie ponad tym obszarem, na poziomach widzianych ostatnio w sierpniu 2017 r.

Na razie jednak jest to tylko wzrost intra-day i należy poczekać do zamknięcia sesji, by można było mówić o przełamaniu oporu. Kolejny opór znajdziemy w okolicach 1.0073, gdzie znajdują się maksima z sierpnia 2017, a następny widać blisko 1.0150.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here