Naga Markets
Znajdujące się w trendzie wzrostowym notowania pary walutowej AUDCAD zmagają się w tym roku z kluczowym obszarem oporu, który zlokalizowany jest w obrębie poziomu parytetu.

Przez całą drugą połowę stycznia kupujący próbowali wybić ten poziom, jednak bezskutecznie. W rezultacie doszło do odbicia, a cena znalazła wsparcie w okolicach 0.9785.

Notowania powróciły jednak do obszaru przy 1.0000 w drugiej połowie lutego. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, dwie próby sforsowania oporu zakończyły się fiaskiem, ale dziś kurs znalazł się wreszcie ponad tym obszarem, na poziomach widzianych ostatnio w sierpniu 2017 r.

Na razie jednak jest to tylko wzrost intra-day i należy poczekać do zamknięcia sesji, by można było mówić o przełamaniu oporu. Kolejny opór znajdziemy w okolicach 1.0073, gdzie znajdują się maksima z sierpnia 2017, a następny widać blisko 1.0150.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – USDCAD powyżej istotnego oporu
Następny artykułISM PMI pozytywnie zaskakuje
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here