Naga MarketsOd tygodnia rozwija się odbicie, a może nawet nowy trend na AUDCAD. Wszystko rozpoczęło się od testu mocnego wsparcia na poziomie 0.9320 i późniejszego przełamania linii trendu spadkowego (niebieska linia na poniższym wykresie). Po przełamaniu tej linii popyt stanął przed problemem poradzenia sobie z oporem na poziomie 0.9500, co początkowo wywołało lekkie cofnięcie aż w końcu w miniony piątek poziom ten został przełamany.

Obecnie głównym scenariuszem jest ruch wzrostowy przynajmniej do oporu na poziomie 0.9610. Gdyby pojawiło się cofnięcie to spadki zatrzymywać powinno nowe wsparcie na poziomie 0.9500 oraz niżej 0.9450.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Okazji do otwierania pozycji na wzrosty szukać należy w rejonie 0.9500 z celem 0.9610 co potencjalnie daje ruch 110 pipsów.

Wykres AUDCAD dla interwału H4.
Wykres AUDCAD dla interwału H4.

Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here