Naga MarketsOstani raz parze walutowej AUDCAD przyglądałem się, kiedy ta znajdowała się w okolicach strefy oporu blisko 0.9700. Notowania znalazły się tam po odbiciu od wsparcia długoterminowego w okolicach 0.9600.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kupującym udało się przełamać opór w obrębie 0.9700, a tym samym kontynuowany był krótkoterminowy trend wzrostowy.

Kolejnym przystankiem okazał się obszar blisko 0.9820. Właśnie tam zamknął się miniony tydzień, po cofnięciu od szczytu na 0.9330. Jeśli zatem trend ma być kontynuowany, kupujący powinni ponownie wypychać notowania do wspomnianego szczytu przy 0.9330.

Kolejny istotny opór dla pary AUDCAD widoczny jest natomiast w okolicach poziomu parytetu (1.0000). Alternatywnie, trend wzrostowy zakwestionowany zostanie w momencie powrotu notowań pod wsparcie w obrębie 0.9700.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here