Naga MarketsNotowania pary walutowej AUDCAD w połowie grudnia br. wybiły się z formacji klina po czym cena wzrastała jeszcze kilka dni zanim doszło do korekty. Jak widać na poniższym wykresie dziennym, cofnięcie zaprowadziło notowania z powrotem do przełamanego oporu klina, który teraz stanowi wsparcie.

Patrząc na momentum impulsu, który doprowadził do wybicia oraz przebieg obecnej korekty wydaje się, że istnieje spore prawdopodobieństwo powrotu do wzrostów.

W przypadku realizacji scenariusza wzrostowego, po wybiciu ostatnich maksimów na 0.9880 kupujący będą musieli zmierzyć się ze znajdującym się niewiele wyżej obszarem oporu horyzontalnego w obrębie 0.9900. Dopiero jego pokonanie otworzy drogę dalszym wzrostom w kierunku 1.0050.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here