Naga MarketsOstatni raz parze walutowej AUDCAD przyglądałem się 11-go czerwca, kiedy testowane było wsparcie horyzontalne w obrębie 0.9820. Notowania po odbiciu od tego wsparcia nie zdołały jednak dotrzeć do szczytu na 0.9330, a tym samym kontynuować krótkoterminowego trendu wzrostowego.

Zamiast tego kurs ponownie wrócił do strefy przy 0.9820, która następnie została przełamana. Jak jednak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, notowania wydają się respektować potencjalne wsparcie kanału spadkowego, które stanowi poziom równoległy do linii trendu biegnącej od maksimów z obecnego miesiąca.

Aktualnie kurs znajduje się w strefie konfluencji oporu, gdzie górne ograniczenie kanału zbiega się z obszarem horyzontalnym w obrębie 0.9820. Jeśli udałoby się pokonać ten obszar, ponownie pojawi się szansa na wzrost w kierunku 0.9330.

Z kolei, jeśli notowania ulegną presji podaży, naturalnym kierunkiem będzie dolne ograniczenie kanału. Kluczowe wsparcie horyzontalne dla panującego trendu znajduje się w pobliżu 0.9700.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here