Naga MarketsBardzo jednoznacznie wygląda sytuacja pary AUD/USD na wykresie dziennym. Niedawno doszło do przełamania ważnego wsparci rejonie 0,6680 i od tego czasu wszelkie, choćby minimalne odbicia w górę szybko są sprzedawane. Stronie popytowej nie pomogły specjalnie nawet zaskakująco słabe odczyty PMI ze Stanów Zjednoczonych z ubiegłego tygodnia. Kluczową kwestią jest chiński koronawirus, który wcale nie słabnie. W weekend podano niepokojące informacja o licznych zarażeniach w Europie Zachodniej.

Epicentrum są jednak Chiny, a wirus z pewnością odbije się na ich gospodarce. To zazwyczaj przekłada się także na waluty Antypodów, w tym dolara australijskiego. Z kolei USD może zyskiwać, gdyż w okresach ryzyka uznawany jest za bezpieczną przystań. Nie wydaje się, że temat wirusa szybko zniknął, więc mimo korekt, raczej prawdopodobna jest kontynuacja trendu spadkowego.

audusd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here