Naga MarketsBardzo mocne spadki z ostatnich dni zaczynają naruszać poziom poprzedniego dołka. Jeszcze ciekawie wygląda sytuacja pary AUD/JPY na wykresie tygodniowym. Mamy tutaj czytelną tendencję spadkową oraz bardzo dużą korektę wzrostową. Wiele wskazuje na to, że obecnie kurs zaczyna wracać do spadków. Dlaczego tak się dzieje? Powodem jest spadek globalnego apetytu na ryzyko.

Powodem obecnie jest chiński wirus, który sprawia, że kapitał przerzucił się na bezpieczniejsze aktywa. Zyskuje więc Jen, a tracą waluty Antypodów. Wcześniej australijska waluta traciła także z powodu pożarów. Należy tez pamiętać o zbliżającym się posiedzenie Banku Centralnego i o ryzyku obniżki stóp procentowych. To wszystko sprawia, że kurs AUD/JPY spada i w najbliższym czasie sentyment powinien pozostać negatywny.

audjpy

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here