Naga Markets
Kilka dni temu analizując parę GBP/AUD zwracałem uwagę na formację objęcia hossy, która pojawiła się w strefie obrony linii trendu wzrostowego. Formacja zaczęła na siebie zarabiać, cena wykonała pewien retest, po którym można dość logicznie ustanowić lokalne wsparcie, a pod nim zlecenie SL, które zabezpieczy część zysku. Możliwa oczywiście jest jeszcze jedna próba testowania linii trendu, aczkolwiek nie powinno to zagrozić linii obrony ustawionej pod lokalnym wsparciem (czerwona linia). Otoczenie makroekonomiczne Funta jest dobre, po raporcie dotyczącym inflacji oraz spadku bezrobocia i dobrych perspektywach na przyszłość, wydaje się, że Funt w stosunku do wielu innych walut powinien zyskiwać. Jest zatem szansa na rozwój ruchu wzrostowego i wiesze zyski.


Para AUD/NZD porusza się w konsolidacji, na ewentualne otwarcie pozycji warto poczekać, aż cena spadnie do dolnego ograniczenia ruchu bocznego. Cały czas obowiązuje jednak długoterminowy trend spadkowy, więc należy czekać na wyraźny sygnał ze strony popytowej.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here