Naga MarketsNa początku czwartkowych notowań europejscy inwestorzy byli w świetnym humorach. Środowe wzrosty Wall Street, a przed europejską sesją pozytywne zamknięcie notowań w Azji ustawiło oczekiwania pro-wzrostowo. Przez większość sesji nieźle radziły sobie indeksy francuski CAC40 oraz niemiecki DAX. Zdecydowane problemy miał w czwartek angielski indeks FTSE100. Jest to związane z rozpoczynającymi się negocjacjami w kwestii ewentualnego brexit-u. Tak jak ewentualne bankructwo Grecji straszyło rynki przez wiele miesięcy tak teraz czeka nas podobny serial pod tytułem brexit.

Z zamknięcia czwartkowych notowań tylko nieliczne indeksy mogą być zadowolone DAX +0.92%, CAC40 +0.15%. Natomiast angielski FTSE100 -0.97%, a na Wall Street S&P500 -0.47%, NASDAQ -1.03%. Spośród spółek DAX30 22 spółki zyskały na wartości z czego najwięcej Lufthansa +3.89%, Infineon +3.71%, Adidas +3.63%. Liderem spadków był Deutsche Bank -4.14%. Niemieckiemu DAX-owi pomagały spadki EURUSD, na krótko udało się nawet przebić wsparcie na poziomie 1.1100, ale cena szybko odbiła.
W piątek poznamy inflację Niemiec, USA i Kanady.

Na DAX future udało się przełamać opór na poziomie 9450 pkt, jednak na koniec sesji kontrakty wróciły na ten poziom. Najbliższy opór to 9600 pkt, natomiast najbliższe wsparcia to 9450 pkt, 9300 pkt.

Otwórz pozycję na DAX u brokera FXGrow. Niski spread, model STP/ECN.

FDAX_H1


Już w następną środę [24 lutego] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “PSYCHOLOGIA TRADINGU CZYLI NAJWIĘKSZY PROBLEM TRADERA”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące praktyczne zagadnienia:

invest

– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– strach i chciwość
– analiza najczęstszych błędów popełnianych przez traderów
– test psychologiczny i jego omówienie
– jak zostać lepszym traderem?

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here