Naga MarketsNa pewno warto zwrócić uwagę, że AUD/USD mimo bardzo silnych i dynamicznych wzrostów dzisiaj w nocy wciąż pozostaje w trendzie spadkowym, tzn. znajduje się pod linią trendu na wykresie dziennym.

audusd1211
Pomimo silnych wzrostów AUD/USD cały czas porusza się pod spadkową linią trendu

Na pewno warto zwrócić uwagę, że AUD/USD mimo bardzo silnych i dynamicznych wzrostów dzisiaj w nocy wciąż pozostaje w trendzie spadkowym, tzn. znajduje się pod linią trendu na wykresie dziennym.Wydaje się, że dopiero pokonanie tej linii, a następnie szybkie osiągnięcie poziomu 0,7240 (0,618 fali spadkowej od 12 października) może oznaczać zmianę trendu na interwale dziennym ze spadkowego na wzrostowy. Jednak dopóki tak się nie stanie moim zdaniem obowiązują cały czas pozycje krótkie, co więcej, wczorajsze wzrosty można potraktować jako po prostu dobrą okazję do otwierania kolejnych shortów.

Moim zdaniem, jeżeli trend nie zmieni się na wzrostowy (pokonanie linii trendu i osiągnięcie szybko 0,7240), możemy się spodziewać spadków na aud/usd nawet do poziomu 0,6700, gdzie mniej więcej wypada 0,618 fali spadkowej od maja do września 2015 odjęte od szczytu z października.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrade Ideas od UBS: AUD pozytywnie zaskakuje.
Następny artykułCommerzbank: Wielkie wymieranie w Fed.
witold stelmach
Na rynku Forex od 2006 roku. Miłośnik teorii fal Elliotta oraz systemów transakcyjnych nastawionych na długie, silne trendy (współczynnik R (TP/SL) dochodzi nawet do 50) . Duże znaczenie przywiązuje do psychologii inwestowania, czyli nauki jak podświadome potrzeby emocjonalne ograniczają potencjał zysku. Od roku 2012 pracuje nad systemem Czarodziejka (obecnie w wersji 3.0), który zarobił już ponad 1000% przy ryzyku 2% w pojedynczej transakcji. Jednak wciąż nie jest doskonały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here