Naga Markets
Para AUD/JPY przebiła wczoraj zarówno linię trendu wzrostowego jak i wsparcie znajdujące się równocześnie na 50% FIBO ruchu wzrostowego. Sytuacja nie jest jeszcze do końca jasna, być może to tylko fałszywe przebicie, czas pokaże. Osobiście czekam na głębsze przebicie wsparcia i retest tego obszaru. Jutro już piątek, więc będę tę parę uważnie śledził w przyszłym tygodniu, podobnie jak wszystkie pary z dolarem australijskim, który prawdopodobnie dalej będzie się osłabiał.


Na wykresie D1 zaznaczyłem na zielono poprzednie obszary SR – proszę zobaczyć jak ładnie ta para akceptuje te poziomy, wręcz książkowo. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Cena zmierza do czerwonego obszaru oporu, który równocześnie znajduje się wewnątrz strefy SR z wyższych Tf-ów. Możliwy jest również scenariusz powrotu ceny do linii trendu spadkowego. Takie połączenie TL i strefy SR tylko wzmocniłoby moje nastawienie na spadki, oczywiście pod warunkiem wystąpienia sygnału świecowego w tym miejscu.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail:longtrader@o2.pl lub podyskutuj na moim skrawku forum:Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here