Naga MarketsNa parze AUD/USD miał miejsce w ostatnim czasie wyraźny wzrost. Pokonany został poziom oporu w okolicy 0,6800. Być może zbliża się czas na ruch powrotny w pobliże tego poziomu.

Źródło: Admiral Markets MT5, AUD/USD wykres H1 od 9 sierpnia 2019 do 22 października 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Zwyżka zatrzymała się niemal dokładnie na poziomie poprzedniego szczytu. Gdy ten szczyt był formowany, doszło do zbudowania konsolidacji i teraz ona odgrywa rolę oporu. Wzrost nie musi się wcale zakończyć, ale pojawienie się ruchu korekcyjnego nie byłoby niczym zaskakującym. W związku z przejawem przewagi popytu w ostatnim czasie to ewentualne osłabienie możemy wykorzystać do wejścia na rynek po długiej stronie.

Wspomniany poziom 0,6800 powinien teraz działać jako wsparcie. Dojście ceny w te okolice może rozpocząć okres poszukiwań sygnałów kupna. Swoją rolę odgrywa również linia trendu wzrostowego, która także pozwala zakładać, że popyt jest w grze. Pojawienie się sygnałów kupna może wywołać reakcję w postaci wejścia na rynek. Poziom dołka na 0,6720 będzie pracował jako odniesienia dla zleceń stop loss. Celem minimum byłby powrót do okolicy szczytu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here