Naga MarketsTesla_Roadster_Japanese_displayPrzyszłość Tesli leży we wprowadzeniu całkowicie nowego dla koncernów samochodowych modelu biznesowego. W ciągu najbliższych 12-18 miesięcy mamy poznać więcej szczegółów. Zdaniem analityków z Morgan Stanley, Tesla ma zamiar zmienić całkowicie sposób działania branży motoryzacyjnej.


Od początku motoryzacji panuje model biznesowy “prywatnych, kierowanych przez ludzi pojazdów”. Zdaniem Adama Jonasa Tesla będzie miała zamiar wprowadzić elektryczne, samoprowadzące samochody, które każdy będzie mógł wynająć, aby dostać się do pożądanego miejsca. Czyli coś w stylu elektrycznych taksówek bez kierowców.

Te artykuły również Cię zainteresują
[pullquote]Zachęcamy do inwestowania w akcje Tesla Motors (TSLA) oraz w inne akcje amerykańskich spółek z TopOption. Załóż konto już teraz, ciesz się wysokimi poziomami zwrotu i zarabiaj dzięki opcjom. [/pullquote]Powyższe rewelacje są na razie jedynie pogłoskami. To jednak wystarczyło, żeby Morgan Stanley podwyższył prognozę cen akcji Tesli do 450 USD. Biorąc pod uwagę fakt, że po piątkowym zamknięciu cena oscylowała w okolicach 243 USD, mamy do czynienia ze wzrostem w wysokości 91%. Do 2029 roku przychody spółki mają się potroić.

Szanse na wprowadzenie nowego systemu ocenia się na rok 2018. Samochody Tesli mają być cały czas podłączone do sieci, gdzie mogą wymieniać “doświadczenia”. Dzięki temu łatwiej będzie im unikać korków oraz zoptymalizować trasę i zachowanie algorytmów kierujących.

tesla

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here