Naga Marketstelefon z napisem cryptocurrency newsThe House of Nakamoto czyli Dom Nakamoto to austriacki projekt pomagający początkującym wejść do świata kryptowalut. Biuro zostało niedawno otwarte wraz z nowym sklepem w Amsterdamie. Mieszkańcy i goście jednego z najbardziej przyjaznych miast bitcoinom w Europie mogą teraz na miejscu dowiedzieć się o pieniądzach elektronicznych, zdobyć zestaw startowy z portfelem kryptowalutowym oraz mogą załadować go swoimi pierwszymi cyfrowymi monetami.


Dom spotkań fanów i ekspertów rynku krypto

podumowanieOferowany zestaw startowy zawiera broszurę z obszernym, ale łatwym do zrozumienia wprowadzeniem do rynku kryptowalut, portfela wirtualnego od firmy Ledger i karty podarunkowej bitcoin z cyfrową gotówką w wysokości 15 euro. Firma sprzedaje również to, co nazywa bitcoinowymi papierami wartościowymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dom Nakamoto powstał na początku 2017 roku w Wiedniu. Jego główny sklep znajduje się na jednej z ruchliwych ulic stolicy Austrii. Jest reklamowany jako sklep detaliczny, ale ludzie mówią, że wielu ekspertów i zainteresowanych używają go do spotkań i do wymiany poglądów, pomysłów czy wiedzy.

Oba biura wyposażone są w kasy kryptowalutowe. Urządzenie obsługuje płatności takimi kryptowalutami jak BCH, BTC, ETH, DASH i LTC z limitem dziennym 15 000 euro, 5 000 na transakcję.

Zobacz również: Aresztowano sprawcę największego kryptowalutowego przestępstwa w Australii

Holandia zwiększa swoją kryptowalutową ofertę

loga krypto na ścianieNiderlandzka stolica jest popularnym celem turystycznym, nie tylko wśród turystów, ale także entuzjastów kryptowalut. Największe holenderskie miasto, będące wiodącym centrum finansowym i domem najstarszej giełdy w Europie, słynie również z ambasady bitcoina, która została otwarta w 2014 roku. Organizuje konferencje kryptowalutowe, różne inne wydarzenia i nieformalne spotkania społeczności krypto.

Zobacz również: Ruszyła pierwsza giełda kryptowaluty Ripple

Kryptowaluty cieszą się rosnącą popularnością w kraju, w którym przemysł fintech, w tym finansowanie społecznościowe poprzez ICO, nie podlega znacznym regulacjom. Holenderska koalicja technologii blockchain, która zrzesza ponad 20 organizacji, ogłosiła, że ​​pracuje nad propozycjami kompleksowych ram regulacyjnych, podczas gdy krajowy organ regulacyjny rynków finansowych wezwał do przyjęcia wspólnych, europejskich zasad.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here