Naga MarketsAmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej.

amrest
źródło xStation 5

Podczas sesji z minionego piątku spółka poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej rozwoju marki Burger King w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i Bułgarii. Marka Burger King należy do portfela spółki od 2007 roku, obecnie firma planuje znacząco zwiększyć skalę jej działalności w naszym regionie. Obecnie spółka prowadzi już 40 restauracji Burger King w Polsce oraz 7 po za granicami kraju. Rynek specjalnie nie zareagował na podpisaną umowę, mimo wszystko miniony tydzień można zaliczyć do udanych. Akcje drożały o niemal 10% co oznacza, że był to jeden z najlepszych tygodni od początku trwania trendu spadkowego. Problemem są jedynie dość niskie obroty w trakcie całego tygodnia, co może sugerować, że zwyżka jest tylko kolejną korektą w trendzie spadkowym.

Orbex

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Bank Handlowy, Getin Noble Bank, Monnari

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

bah

Akcje spółki drożały w miniony piątek o niemal 4% przy wyraźnie podwyższonych obrotach. Ubiegły tydzień przyniósł dwie ważne i pozytywne informacje dla spółki, stąd nie dziwi mocna końcówka tygodnia. W piątek spółka poinformowała, że firmy zależne British Automotive Polska i British Motor Club zawarły umowę dilerską i serwisową dotyczącą marek Jaguar i Land Rover. Zgodnie z umową, od 10 grudnia firma będzie prowadzić sprzedaż oraz serwis samochodów Jaguar i Land Rover na terenie Warszawy. Wcześniej spółka przedstawiła raport ze sprzedaży w listopadzie. W tym miesiącu udało się sprzedać 300 samochodów co oznacza wzrost o 41% rok do roku. Od stycznia sprzedaż sięga już 3319 sztuk co oznacza wzrost o 45%. Wartość sprzedaży była w listopadzie o 50% większa niż przed rokiem. Na wykresie mamy odbicie, które powinno powalczyć o wybicie poziomu 2 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here