Naga MarketsCo przyczyniło się do powstania Amona?

Pomysł na stworzenie AMON-a wynikł z problemu z jakim spotykamy się w życiu na co dzień. Tak jak wszyscy, gdy wchodziliśmy w  kryptowaluty, zaczęliśmy od małej inwestycji. Kilka miesięcy później byliśmy w sytuacji gdy chcieliśmy wydać nasze kryptowaluty i zdaliśmy sobie sprawę, jak trudno jest to zrobić w przypadku codziennych zakupów. Wymagało to takich czynności jak: przekształcenie naszej Kryptowaluty w Bitcoin potem w walutę fiducjarną (fiat), a następnie załadowanie fiat na kartę debetową, a następnie wykorzystanie karty do zakupu. Istnieje również ewoluujący ekosystem kryptograficzny, w którym waluty inne niż Bitcoin również znalazły swoje miejsce. Altcoins stanowią obecnie główną część portfela kryptograficznego każdej osoby. W ten sposób istnieje niezaspokojona potrzeba prostszego sposobu wydawania alternatywnych kryptowalut na co dzień.

Wszyscy spotykamy się też z ogromną zmiennością. Działa to jak obosieczny miecz. Płacenie kryptowalutami stawało sie bolesne i uciążliwe. Która waluta dałaby nam maksymalną wartość w momencie zakupu? Która krypto-waluta przewyższa inne, i tak dalej. Chcieliśmy opanować zmienność i wymyślić sposób nie tylko złagodzenia jej, ale także wykorzystania jej na naszą korzyść. To prowadzi nas na drogę do sztucznej inteligencji. Którą później rozwinęliśmy nawiązując współpracę z  Cognition Box.

Jak zbudowałeś główny zespół i jak zmotywujesz ich do działania?

Jedną z największych zalet blockchain jest jego dynamiczna społeczność. W ciągu ostatnich miesięcy dużo podróżowaliśmy i poznaliśmy wspaniałych ludzi w społeczności Blockchain. Znaleźliśmy w ten sposób kilku członków naszego zespołu.

Wiara w rewolucyjną naturę produktu jest tym, co utrzymuje zespół tak zmotywowanym. Ta wiara w Amona jest powszechna wśród twórców Amona. Istnieje również powszechny entuzjazm dotyczący technologii blockchain, który pomaga ludziom czerpać energię i motywację, bez konieczności nadmiernego pobudzania ich.

Czego brakuje istniejącym kartom Crypto, które nie zaspokajają potrzeby Amon?

Atuty naszej propozycji to:

(1) umożliwienie płacenia każdą krypto (nie tylko tymi najważniejszymi)

(2) złagodzenie zmienności kryptowalut za pomocą naszego systemu sztucznej inteligencji (AI).

Wiele kart dostępnych na rynku pozwala tylko na wydawanie bitcoinów. Ale to nie wystarczy. Rynek chce więcej. Potrzeba nie jest spełniona. Portfele ludzi krypto stają się coraz bardziej zróżnicowane. Przy tak zróżnicowanych portfelach rynek potrzebuje karty, która obsłuży wszystkie kryptowaluty, jeśli chodzi o możliwość wykorzystania ich do codziennych zakupów.

Drugi nierozwiązany problem wynika ze zmienności krypto. Wysoka zmienność negatywnie wpływa na posiadaczy krypto, a zwłaszcza tych, którzy używają krypto do codziennych zakupów. Amon pomaga im złagodzić zmienność krypto dzięki potężnemu systemowi sztucznej inteligencji, aby ułatwić ludziom korzystanie z ich najlepiej funkcjonujących krypto do robienia zakupów, a tym samym korzystania z maksymalnej ich wartości w momencie płacenia. Na tym się nie kończy. Amon pozwala także użytkownikom płacić walutą fiat. System sztucznej inteligencji będzie również w stanie zasugerować, aby zapłacić pieniądzem fiat w przypadku, gdy ta forma płatności będzie najkorzystniejsza w tym momencie. Podsumowując, Amon jest JEDYNĄ platformą, która ułatwia ludziom płatności w kryptowalutach w życiu codziennym.

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej o systemie sztucznej inteligencji, który rozwija Amon?

System sztucznej inteligencji ma na celu wspieranie decyzji użytkowników w momencie wydawania pieniędzy. Będzie miał różne wersje z każdym wydaniem, czyniąc sztuczną inteligencję progresywną. W pierwszej wersji AI Amona zasugeruje użytkownikowi najlepiej działającą kryptowalutę, którą warto użyć do dokonania zakupu.

Ktoś z was może spytać, a co, jeśli użytkownik chce zachować najlepiej działającą krypto, ponieważ czuje, że w ciągu najbliższych tygodni jej wartość wzrośnie?

To jest powód, dla którego AI będzie mieć różne wydania, które będą zawierać zmienne, takie jak: profil ryzyka użytkownika, historyczna cena każdego krypto, zmienność każdego krypto, aktualności na rynku związane z każdą kryptowalutą, itd.

Wszystkie te zmienne będą dostarczać więcej informacji, które uwzględni system AI, sugerując jednocześnie najbardziej wartościową konwersję krypto.

Należy również wspomnieć, że użytkownicy mogą również zdecydować się na niestosowanie systemu AI i po prostu wybrać opcję wydawania określonej kryptowaluty za każdym razem w momencie płatności.

Czy sądzisz, że nisza w Crypto Card wkrótce się wypełni?

Szczerze uważam, że obecnie możemy uznać kartę kryptograficzną za niszowy rynek, ale rośnie on w postępie wykładniczym, ponieważ coraz więcej posiadaczy kryptowalut odczuwa potrzebę używania ich w codziennym życiu i to w prostszy sposób niż dotychczas. Temat jest na fali, ponieważ kilka potrzeb rynku jeszcze nie zostało zaspokojone. Istnieje luka, którą Amon zamierza wypełnić. Rynek rośnie tak szybko zarówno w przypadku użytkowników, jak i transakcji, że będzie jeszcze miejsce dla innych firm, nawet po naszym wejściu na rynek.

Oczywiście mamy dużą konkurencję, ale koncentrujemy się na innej wartościowej funkcji, chcemy pomóc użytkownikom wydajnie wydawać krypto, a dzięki temu nasi użytkownicy będą mogli także zaoszczędzić pieniądze, podczas gdy większość kart jedynie konkuruje o opłaty. Wprowadzamy także wiele dodatkowych funkcji. Ale tak naprawdę myślę, że wszyscy konkurenci rynku kart kryptograficznych kształtują tę samą rewolucję, nawet jeśli rywalizują między sobą.

Po niedawnym sukcesie na giełdach tokenów związanych z kartą Crypto Card, jak widzisz przyszłość tokena AMN? (Dostawa, cena uruchomienia, Marketing)

Każdy, kto dołączył do sprzedaży tokenów Monako, TokenCard lub TenX, odniósł znaczną korzyść ze wzrostu wartości tych tokenów. W zależności od ceny wyjściowej tokena każdy musi sam przewidzieć, jak AMN zostaną wycenione na rynku po X czasie. To nie zależy od nas jak będzie kształtowała sie cena. Historycznie karty kryptograficzne ICO odniosły wielki sukces, a ich tokeny rosły szybko w cenie. Jako inwestor nie przegapiłbym kolejnej karty Crypto ICO.

Z kim współpracujesz?

Bezpieczeństwo i rozwój naszego systemu sztucznej inteligencji od samego początku był kluczowy. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi z najlepszych w tych dwóch obszarach.

Nasz partner Ixonn jest najwyższej klasy firmą zajmującą się bezpieczeństwem IT, która pracuje już w ramach Reserve of Australia i wspiera nasz zespół IT poprzez badanie kodów i budowanie ram informatycznych, część z nich została również udostępniona w naszym Whitepaper.

CognitionBox jest firmą handlową Algorithm z niezwykle utalentowanymi ludźmi, którzy w ciągu ostatnich lat opracowali różne systemy uczenia maszynowego i algorytmiczne systemy transakcyjne. Będą wspierać rozwój systemu AI Amon.

Nawiązaliśmy również współpracę z Daneel, która jest interesującą firmą AI pracującą nad wiarygodnymi wiadomościami, które również wpływają na rynek kryptografii (Analiza nastrojów).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here