Naga MarketsAmica to polski producent przemysłu elektromaszynowego.

amica
źródło xStation 5

Spółka zyskała na wartości od listopada do kwietnia ponad 30% co ożywiło nadzieję co do zakończenia zeszłorocznych spadków i powrót do wieloletniej tendencji wzrostowej. Obecnie kurs spada, aczkolwiek skala przeceny nie zagraża na razie ostatniemu impulsowi i nie neguje dotychczasowego odbicia. Wydaje się, że po tak dużej przecenie, nastroje inwestorów nadal są pozytywne i rynek nadal oczekuje dalszych wzrostów. Wyniki za 2018 rok wypadły całkiem dobrze. Ponadto spółka pracuje nad aktualizacją strategii do 2023 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka rozważa także ekspansję poza teren Unii Europejskiej. Nieśmiale wspomina się o wejściu na rynek amerykański. Strategia ma zakładać zmiany w rentowności, natomiast nie w przychodach. Wstępnie szacuje się, ze do 2023 roku przychody sięgną 5 mld zł. Spoglądając na wykres, ostatnie spadki nie powinny dziwić biorąc pod uwagę to co działo się na szerokim rynku. Wydaje się, że gdy sytuacja się uspokoi, spółka może powrócić do zwyżki.

Czytaj także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here