Naga Markets


W datowanym na 7 marca odcinku “Makrologii”, Bogusz Kasowski poruszał temat amerykańskiego rynku nieruchomości oraz tego, jak jego kondycja przekłada się na ocenę ogólnego stanu jednej z największych gospodarek na świecie.

O nieruchomościach powstało bardzo wiele mitów. Jednym z nich jest swego rodzaju odporność na inflację czyli fakt, że na nieruchomościach nie da się stracić. Bogusz Kasowski pokazuje jak wykorzystać amerykański rynek nieruchomości, by ocenić stan amerykańskiej gospodarki. W programie również o House Price Index –c zyli najbardziej niedocenianym wskaźniku makroekonomicznym obliczanym przez Federal Housing Finance Agency, na podstawie miesięcznej zmiany ceny domu jednorodzinnego w Stanach Zjednoczonych. O zaletach korzystania ze wskaznika HPI i o tym jak pomaga on w określaniu przyszłej inflacji słyszymy w programie “Makrologia” Comparic24.tv.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here