Naga MarketsWywodzące się z Kalifornii przedsiębiorstwo Match-Trade Technologies, dostarczające rozwiązania technologiczne brokerom detalicznym oraz instytucjonalnym Forex, poinformowało o otwarciu nowego biuro w Warszawie. Jego celem jest dynamiczniejszy rozwój szans inwestycyjnych na rynkach europejskich oraz azjatyckich.


Michał Karczewski na czele nowego oddziału

Polskie biuro Match-Trade zlokalizowane będzie na trzecim piętrze budynku Pańska Corner, a stery nowopowstałego oddziału trafią w ręce Michała Karczewskiego, który w przeszłości związany był z X-Trade Brokers oraz HFT Brokers.

Jak czytamy w oficjalnej nocie prasowej, stała struktura prowizyjna Match-Trade oraz rozbudowane wsparcie serwisowe pozwala brokerom FX z dużym wyprzedzeniem prognozować koszty utrzymania technologicznego. Podmiot zapewnia dostęp do modyfikowalnych usług hostingowych, MT4 white label, danych rynkowych oraz systemów zarządzania ryzykiem.

Obecnie Match-Trade pozwala na egzekucję ponad 50 tysięcy transakcji na sekundę, realizację bezpośrednich zleceń pomiędzy uczestnikami rynku, wdrażanie gotowych rozwiązań dla brokerów detalicznych oraz umożliwienie dostępu klientom instytucjonalnym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here