Naga MarketsDonald Trump
Donald Trump, prezydent USA

Donald Trump ostrzegł na Twiterze Iran przed agresją na amerykańskie siły stacjonujące w Iraku powołując się na informacje o możliwym “podstępnym ataku” Teheranu. Jednocześnie amerykańska giełda w środę notowała najsilniejsze osunięcia od dwóch tygodni. Indeks S&P 500 tracił ponad 4%.  Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Comparic24.tv oraz Orbex.


Wall Street traci, a Ameryka się zbroi

Najnowsze informacje dotyczące sprzedaży broni w Stanach Zjednoczonych pokazują, że jest ona najwyższa od 2012 roku. Wówczas, w reakcji na strzelaninę w Sandy Hook Amerykanie masowo udali się do sklepów i zakupili 2 miliony sztuk broni.

Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker Orbex:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA ORBEX I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChiny i USA rozpoczynają działania, aby wesprzeć kurs ropy naftowej
Następny artykułŁukasz Urban (BioMaxima), w specjalnym wywiadzie o polskich testach na koronawirusa
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here