Naga MarketsLogo-Credit-Agricole

Jeśli nie odnotujemy żadnych niespodzianek w kluczowych dzisiaj danych z USA, teza postawiona w tytule ma szanse stać się prawdziwą. Tak przynajmniej wynika z najnowszej rekomendacji walutowej Credit Agricole, w które omawiane są dzisiejsze publikacje ze Stanów.


Dzisiejszy odczyt deflatora PCE i jego oczekiwany wzrost do poziomu 0,3% m/m powinien zasygnalizować rynkowi, że ostatni trend spadku inflacji w Stanach osiągnął właśnie swoje minimum – stwierdza w pierwszych słowach rekomendacji Credit Agricole. Jednak pomimo ewentualnego braku przyrostu tego wskaźnika, rynek powinien spoglądać w nieco inną stronę.

Sygnały dawane ostatnio przez FOMC są zdaniem banku jednoczesnym wskazaniem na wagę przyszłych odczytów dotyczących zatrudnienia. Dzisiejsze odczyty nowych i kontynuowanych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych powinny upewnić inwestorów co do postępującej poprawy amerykańskiego rynku pracy. Gdyby jednak odczyt okazał się niższy od – już i tak wygórowanych – oczekiwań, istnieje prawdopodobieństwo silniejszych ruchów spadkowych na USD.

Podsumowując, Credit Agricole jest zdania, że dzisiejsza sesja upłynie bardziej pod znakiem Ameryki, niż Europy.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here