Naga MarketsPoniedziałkowa, mocno wzrostowa sesja zmieniła obraz techniczny kilku spółek. Tak intensywne ruchy są okazją do sporych zarobków. Przed wtorkową sesją na Wall Streat warto zwrócić uwagę na kilka interesująco wyglądających pod względem technicznym papierów.
Jednym z nich jest jak dla mnie AMERICAN EXPRESS.

AMERICAN EXPRESS - wykres H4
AMERICAN EXPRESS – wykres H4

To przedsiębiorstwo finansowe od ukształtowania szczytu w grudniu ubiegłego roku znajduje się w trendzie spadkowym. W ostatnim czasie papier wszedł w korektę tego ruchu. Wzrosty dwukrotnie zatrzymywały się w tym samym miejscu, tworząc dwa szczyty. Niestety dla posiadaczy tego waloru w ubiegłym tygodniu utracone zostało minimum z 10 marca, które było naturalnym wsparciem dla kursu. Jeśli scenariusz spadkowy miałby być kontynuowany kurs nie powinien już powrócić powyżej wspomnianego minimum.
Drugą spółką, która wzbudziła moje zainteresowanie po wczorajszej sesji jest MICROSOFT. Pomimo silnych wzrostów na całym rynku walor został w poniedziałek przeceniony. To oczywiście nie świadczy zbyt dobrze o bykach.

MICROSOFT - wykres H1
MICROSOFT – wykres H1

Technicznie cena znajduje się nad kilkoma wsparciami i dopiero ich pokonanie generowałoby sygnał sprzedaży. Pierwszym z nich jest minimum z 27 marca. Warto w tym miejscu dodać, że od szczytu z połowy listopada kontynuowany jest na tym papierze trend spadkowy więc kierunek południowy nie powinien nikogo dziwić.
Spółką, która ma za sobą całkiem udany poniedziałek jest EXXON MOBIL.

EXXON MOBIL - wykres H1
EXXON MOBIL – wykres H1

Dzięki wczorajszym wzrostom cena znalazła się na poziomie szczytów z 23 marca, a bardzo niewiele pozostało do kluczowego oporu, czyli wierzchołka z 18 marca. Wybicie w górę tych poziomów otwierałoby przed bykami dość sporą przestrzeń do wzrostów.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here