Naga MarketsKońcówka ubiegłego tygodnia przebiegła pod znakiem lekkiej realizacji zysków. Indeksy zatrzymały się w rejonie maksimów obecnego wzrostowego ruchu, co może zwiastować jego kontynuację w niedalekiej przyszłości.

W związku z tym zapraszam do analizy trzech spółek, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Jako pierwszy potencjalnie ciekawy temat do zagrania chciałbym wymienić AMERICAN EXPRESS.

AMERICAN EXPRESS - wykres H4
AMERICAN EXPRESS – wykres H4

Spółka po wypracowaniu twardego dna ruchu spadkowego w drugiej połowie kwietnia teraz mocniej ruszyła na północ. Aktualnie cena dotarła do maksimum z 16 kwietnia i próbuje pokonać ten poziom. Jeśli atak będzie skuteczny powinniśmy zobaczyć zwiększony popyt na walorach tej spółki.

Inną godną uwagi spółką może w najbliższym czasie być CITI GROUP.

CITI GROUP - wykres H1
CITI GROUP – wykres H1

Po wzrostach zapoczątkowanych 6 maja i osiągnięciu szczytu spółka znajduje się w lekkiej korekcie, która swoim kształtem przypomina pro wzrostowy kanał. Aktualnie kurs odbił się od jego górnego ograniczenia i jeśli cena dotarłaby do dolnego poziomu, byłoby to dobre miejsce do zajęcia długiej pozycji.

Ostatnią przygotowaną przeze mnie na dziś spółką jest IBM.

IBM - wykres H4
IBM – wykres H4

23 kwietnia cena weszła w obszar luki cenowej z 20 października ubiegłego roku. Ruch wzrostowy został jednak zatrzymany, a cena tworzy konsolidację przy jego maksimach. Z założenia taki układ ma pro wzrostową wymowę, a wybicie ponad lokalne opory ma prawo aktywować większy popyt.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here