Naga Markets



Ambra zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją win i innych alkoholi w Europie Środkowo-Wschodniej.

ambra

Te artykuły również Cię zainteresują




Spółka zaliczyła bardzo energiczny poniedziałek, który rozpoczął się od znaczących spadków. Później popyt zaczął odrabiać straty. Tego dnia opublikowano raport z wynikami za pierwszą połowę roku obrotowego 2019/20. Reakcja może zaskakiwać, gdyż wyniki są bardzo dobre. W pierwszej połowie roku skonsolidowane przychody sięgnęły 359,8 mln zł co oznacza wzrost o ponad 12%. Zysk z działalności operacyjnej wzrósł o niemal 10%, jak podała spółka, dzięki m.in. ograniczeniu kosztów. Zysk netto wzrósł w pierwszym półroczu o 9% do 34,3 mln zł. Spółka tylko w tym roku ma już za sobą silne wzrosty, a generalnie podlega wieloletnim trenom wzrostowym. Wynika to z dwóch faktów, po pierwsze pozytywne trendy w wynikach, a po drugie czytelna i hojna polityka dywidendowa prowadzona od lat. Wydaje się więc, że mimo nerwowej reakcji rynku, zostanie podjęta walka o przełamanie poziomu 20 zł.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

PlayWay to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

playway

Spółka poinformowała wczoraj, że gra “Tank Mechanic Simulator” wydana 20 lutego w wersji na komputery PC, po zaledwie 72 godzinach została sprzedana w ilości ponad 39 tys. sztuk w kanałach online i osiągnęła zwrot kosztów produkcji i marketingu. Jednocześnie Playway podało, że gra “Thief Simulator” w wersji na konsolę Xbox One w ciągu pierwszych 72 godzin sprzedaży w sklepie Microsoft Store została pobrana ponad 3 000 razy. W tym czasie również doszło do zwrotu kosztów produkcji i marketingu. Pozytywne informacje nie miały wpływu na notowania, które po silnych wzrostach obecnie podlegają korekcie.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here