Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Ambra jest czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej.

ambra

Spółka zaliczyła wczoraj fantastyczną sesję, rosnąc o 9,2% przy dość wysokich obrotach. W dobrym stylu został wybity poziom szczytu z marca 2015 roku. Jest to kolejny sukces popytu po wcześniejszym wybiciu linii trendu spadkowego. Od połowy ubiegłego roku trwa okres silnej zwyżki. Wydaje się, że ma ona przed sobą dalszy potencjał, a najbliższym celem kupujących jest zapewne szczyt z końca 2013 roku widoczny na wykresie tygodniowym. Ostatnio spółka otrzymała kolejną mocną rekomendację, tym razem z ceną docelową przy 12,50 zł. Taka rekomendacja może wspierać dalsze wzrosty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Emitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

getinnoble

W ostatnich dniach można było mieć obawy co do zainicjowanego na początku roku silnego wybicia. Cena jednak wyraźnie zawraca, wskazując że spadki były tylko chwilowym odreagowaniem. Wczoraj kurs rósł o 4,8% przy najwyższych obrotach od początku roku. Wydaje się, że niebawem dojdzie do próby przełamania poziomu ostatniego szczytu. Jeżeli sztuka ta powiedzie się, a są ku temu przesłanki, to cena powinna zmierzać przynajmniej do okolic 2 zł. Poziom ten to poprzednie, długotrwałe minimum z 2009 roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Głowa z ramionami na ropie
Następny artykułGuten Morgen DAX 19.01.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here