Naga Marketsbudynek amazonaAmazon podał swoje wyniki za Q3 2019. Firma odnotowała wzrost sprzedaży o 24% (do $70 mld) , ale ma niższe od oczekiwanych prognozy na Q4 2019 wynoszące od $80 do $86,5 mld (prognoza $87,4 mld). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Wyniki wyższe od oczekiwań analityków

Amazon również rozczarował wolniejszym wzrostem przychodów z Amazon Web Services wynoszącymi +35% r/r. W tym czasie przychody Microsoft z konkurencyjnej usługi w chmurze wzrósł o 36% r/r. Mimo obniżenia docelowej ceny akcji Amazona przez 16 domów maklerskich, mediana wciąż wynosi $2220/akcję – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here