Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Alumetal specjalizuje się w produkcji aluminiowych stopów odlewniczych, stopów wstępnych (zapraw) i odtleniaczy stali dla hut.

alumetal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Jedną ze spółek, które pozytywnie wyróżniały się podczas ostatniej sesji minionego tygodnia był Alumetal, który zyskał 4% przy obrotach najwyższych w całej historii notowań. W połowie maja doszło do wybicia linii trendu spadkowego oraz utworzenia nowego układu coraz wyżej położonych dołków i szczytów. Obecnie cena zmierza w kierunku historycznego szczytu przy 58,21 zł. Sądząc po dużej dynamice oraz obrotach, można zakładać że opór zostanie pokonany, a spółka odnotuje nowe maksima. Jedna z najnowszych rekomendacji zakłada cenę docelową przy 64 zł. Wydaje się, że jest to pewien punkt odniesienia i prawdopodobnie takich wzrostów można się spodziewać. Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. My o prawdopodobnym powrocie do wzrostów informujemy od 27 kwietnia.

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

11bit

Czwartą z rzędu wzrostową sesją zanotował w ubiegły piątek 11 BIT. Spółka wzrosła nieco ponad 1% choć przy dość przeciętnych obrotach. Cena wyraźnie opuściła już kanał spadkowy, co przy szerszej tendencji wzrostowej może być dobrym sygnałem do dalszych wzrostów. W najbliższym czasie kupujący powinni powalczyć o wybicie wierzchołka z 25 maja. Byłoby to tzw. podwójne wybicie (po pierwszym cena powróciła do kanału), a więc mocniejszy sygnał, gdyż równoznaczny z tworzeniem się prowzrostowej struktury ekstremów. Wybicie oporu przy 78 zł może oznaczać przy odrobinie lepszych nastrojach na szerokim rynku, powrót do maksimów z końca stycznia. O szansach na zakończenie spadków pisaliśmy 3 czerwca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here