Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Alumetal specjalizuje się w produkcji aluminiowych stopów odlewniczych, stopów wstępnych (zapraw) i odtleniaczy stali dla hut.

alumental

Na spółce nie dzieje się nic ciekawego w ostatnim czasie, ale może to być tylko stan przejściowy. Na początku sierpnia wydano rekomendację kupna dla spółki z celem przy 65,90 zł. To około 15% więcej od obecnej ceny. Także niedawno nastąpiło odbicie od linii trendu wzrostowego. Korekta trwająca od połowy marca przybiera kształt formacji klina. Bardzo niewiele brakuje aby doszło do jego wybicia górą. Może stać się to w ciągu najbliższych dni i wtedy cel wskazany w rekomendacji stanie się dość realny.Conotoxia

Jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

budimex

Spółka zyskała wczoraj ponad 3% na dość wysokich jak na okres wakacyjny obrotach. Doszło w końcu do pokonania granicy 200 zł oraz wybicia górnej krawędzi kanału wzrostowego. Ciężko powiedzieć co może stać się dalej, osoby posiadające akcje powinny przesuwać linię obrony coraz wyżej po kolejnych dołkach. Nie ma też żadnej rekomendacji z wyższą wyceną niż obecna. Wydaje się jednak, że mamy bardzo stabilny trend wzrostowy, długoterminowy, odporny na zawirowania szerokiego rynku i podparty fundamentami – nie tylko dobre wyniki, regularne dywidendy ale także rekordowo wysoki portfel zamówień. Jedna ze spółek, która jest wręcz idealna na wieloletnie oszczędzanie.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here