Naga MarketsFirma jest wiodącym producentem kompozytowych i aluminiowych rozwiązań oświetleniowych i konstrukcyjnych dla branży energetycznej, kolejowej, infrastruktury drogowej oraz reklamowej.

alumast w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy obejmujący pełną historię notowań wskazuje, że nadal mamy do czynienia z szerokim trendem spadowym, aczkolwiek obecnie trwa walka o niezwykle ważne wybicie szerokiej strefy oporu, która przyczyniłaby się do zmiany trendu w szerokim rozumieniu. Mocne wybicie w górę otwierałoby drogę nawet do okolic 4 zł, choć oczywiście jest to scenariusz na długi okres czasu. W praktyce można byłoby liczyć przynajmniej na wzrosty do poziomu 2 zł w najbliższych miesiącach.

alumast d1

Na wykresie dziennym warto doprecyzować ważne poziomy. Są to wsparcie okolic 0,80 zł i opór w rejonie 1,30 zł. W tym zakresie porusza się cena już niemal od 1,5 roku, a wszelkie wybicia powodują powrót ceny do wnętrza tej dość szerokiej konsolidacji. W ostatnim czasie nastąpiło jednak najmocniejsze wybicie ponad opór. Wydaje się, że warto poczekać na rozwój sytuacji aby z całą pewnością stwierdzić to ważne wybicie. Sporo jednak wskazuje na to, że prawdopodobnie właśnie teraz dochodzi do zmiany trendu na wzrostowy. Od dłuższego czasu układ dołków jest pro-wzrostowy, a każda kolejna reakcja podaży przy strefie oporu jest coraz słabsza. Jeżeli więc w najbliższych dniach nie nastąpi jakaś gwałtowna przecena, która zanegowałaby wybicie oporu to raczej będziemy świadkami dalszych wzrostów, przynajmniej do okolic 2 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here