Naga Markets„Rynek sztuki jest miejscem, w którym, dzięki jakiejś tajemniczej alchemii, dobro kultury staje się towarem”. Tak głosiła Raymonde Moulin, francuska historyczka sztuki. Więcej na ten temat w rozmowie z Andrzejem Haraburdą na temat inwestycji alternatywnych mówił Rafał Kamecki, prezes Artinfo.pl.

Dzieła sztuki alternatywą dla GPW?

W rozmowie o inwestycjach alternatywnych, które przez ostatnie lata stały się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowego. Artykuły luksusowe i kolekcjonerskie stanowią tzw. dobra rzadkie, dlatego ich wartość ma tendencje do wzrostu. Rynek alternatywny można zatem uznać za miejsce inwestycji długoterminowych, które niską płynność rekompensują z reguły dużym potencjalnym wzrostem rentowności uzyskiwanym w momencie sprzedaży.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here