Naga MarketsJason Calacanis, inwestor i przedsiębiorca internetowy, twierdzi, że 99 proc. projektów altcoinów to „śmieci” prowadzone przez niewykwalifikowane osoby. 1 proc. jednak jest bardzo wartościowe.

  • Jason Calacanis jest zdania, że 99 proc. altcoinów to “śmieci”.
  • 1 proc. to jednak bardzo wartościowe projekty.
  • Inwestor drastycznie zmienił zdanie nt. BTC.

Altcoiny to śmieci

Zgodnie z tweetem opublikowanym 27 czerwca przez inwestora odpowiedzialnego za m.in. Ubera i aplikację Robinhood, prawie wszystkie projekty kryptowalutowe na całym świecie są kontrolowane przez „niewykwalifikowanych idiotów”.

Te artykuły również Cię zainteresują
– 99 proc. projektów kryptowalut to śmieci prowadzone przez niewykwalifikowanych idiotów (…). 1 proc., które nie są, mogą zmienić świat – napisał.

Calacanis czeka jednak na przełom.

– Czekam, aż ten 1 proc. dostarczy na rynek swój produkt, abym mógł porozmawiać z klientami [o tym] – dodał.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Altcoiny działające lepiej niż Bitcoin

Media pisały w zeszłym tygodniu, że wiele tokenów z rynku DeFi, w tym Aave (LEND) i MakerDAO (MKR), odnotowało ostatnio dwucyfrowe wzrosty. Wiele z projektów osiągnęło nawet dużo lepsze wyniki niż sam bitcoin (BTC), który spadł poniżej 9 000 USD.

Co ciekawe, poglądy Calacanisa dot. bitcoina uległy zmianie. W maju 2019 r. przewidział, że BTC spadał, a cena cyfrowej waluty prawdopodobnie spadnie do 500 USD, jeśli nawet nie do zera. Jednak podczas ostatniego wywiadu z Anthonym Pompliano przedsiębiorca powiedział, że może zainwestować do 3 proc. swojej wartości netto w BTC.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here