Naga MarketsKryptowalutyPodczas gdy bitcoin kontynuuje swój gwałtowny rajd po wykresie, analitycy rynku, tacy jak Tom Lee i John McAfee, twierdzą, że zbliża się sezon altcoinów. Już końcem roku altcoiny mają zacząć rosnąć.

Każdy, kto inwestuje w kryptowaluty od paru lat, wie, że altcoiny zazwyczaj rosną dopiero, gdy sytuacja na wykresie kursu bitcoina się uspokaja. Dziś dominacja BTC na rynku wynosi już 60% – po raz pierwszy jest tak wysoko od 2 lat. To sygnał, że altcoiny są niedoszacowane i wkrótce możemy zobaczyć na nich wystrzał zieleni. W swoim ostatnim tweecie Tom Lee, współzałożyciel Fundstrat Global Advisors, potwierdza, że ​​wierzy, że nadchodzi sezon altcoinów

Altcoiny – potencjał do wzrostów

Dziś litecoin (LTC) pozostaje jedną z wyróżniających się kryptowalut w 2019 r. Jego sytuacje rynkową wzmacnia fakt, że na rynku mają pojawić się karty płatnicze Litecoin Foundation.

Warto przyglądać się też Ethereum. Tu – jak sugeruje nasz redakcyjny kolega Arek Jóźwiak – “rynek ma potencjał, żeby te wzrosty były kontynuowane. Realnym zasięgiem jest strefa pomiędzy 360 – 400 USD.”

Podobnie jak Lee myśli John McAfee, który uważa, że prawdziwymi zwycięzcami obecnej hossy na rynku kryptowalut będą inwestorzy, którzy zaufają altcoinom. Legenda rynku cyfrowych walut i cyberbezpieczeństwa uważa, że warto analizować kursy tych altów, które najmocniej spadły w czasie bessy. A lista ta jest długa…

Przeciwnicy takiego myślenia zapewne wskażą jednak na niski wolumen i kryzys rynku ICO. Zapomniane altcoiny mogą odżyć, ale tylko w ramach sztucznych pomp, a nie w wyniku naturalnego wzrostu.

Bitcoin – sytuacja na wykresie

W momencie pisania tego tekstu BTC spadł poniżej 12 500 USD, co stanowi 1,2% spadku w skali doby. ETH kosztuje 322 USD i zalicza spadki rzędu 2,65%.

Wczoraj najstarsza kryptowaluta rynku przebiła krótkotrwale poziom 13 000 USD, ale zakończyło się to korektą.

Bitcoin zyskuje jednak od 2 kwietnia br. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie znacznie ponad 240 mld USD i można spodziewać się, że jeszcze wzrośnie. Prawdopodobnie jesteśmy na progu nowej bańki, która będzie jednak miała miejsce w 2020 r.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here