Naga Markets

Popularny analityk kryptowalut Lark Davis twierdzi, że altcoiny okażą się najlepszymi inwestycjami 2021 roku. W nowym wideo omawia, które z cyfrowych aktywów mogą okazać się strzałami w 10.

  • Davis jest zdania, że dziś lepiej już inwestować w altcoiny, a nie w BTC.
  • Podaje konkretne projekty, w które jego zdaniem warto inwestować.

Inwestuj w altcoiny!

Bitcoin poradzi sobie ponoć na wykresie dobrze, ale Davis sugeruje unikanie takich projektów jak: Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Satoshi Vision (BSV), Litecoin, Dash (DASH) i inne.Najlepiej nie inwestować też w nowe projekty stablecoinów i te o niskiej kapitalizacji.

Ponadto analityk jest negatywnie nastawiony w kwestii Ethereum Classic, którą to kryptowalutę nazywa „łańcuchem zombie”. Ostrzega również przed inwestowaniem w „tanie kopiuj i wklej DeFi”, biorąc pod uwagę, że na rynku wciąż pojawia się zalew takich klonów.

Co innego „silni gracze DeFi”, tacy jak Aave (LEND), Synthetix (SNX) i Ren (REN). Mówi również, że handlowcy z wystarczającym kapitałem powinni spróbować zainteresować się Compound (COMP) i Uniswap (UNI).

Davis mówi, że jest szczególnie zainteresowany rozwojem Cardano (ADA), Polkastarter (POLS) i Acala (ACA) on Polkadot (DOT), a także Kava (KAVA), BAND Protocol (BAND) i nadchodzącym Persistence on Cosmos (ATOM).

To powiedziawszy, analityk stwierdził też, że Ethereum pozostaje czołowym aktywem w jego portfelu. Do tego sugeruje dokupić NFT, w tym Enjin (ENJ) i Rarible (RARI).

Zmiany na szczycie

Podsumowując, Davis mówi, że lista 50 najlepszych aktywów kryptograficznych może wyglądać zupełnie inaczej w ciągu następnego roku, niż jest to dziś, przy czym niektóre altcoiny mogą potencjalnie wzrosnąć o 100-1000 razy, a wiele innych upadnie.

XTB

– Altcoiny będą najlepszą inwestycją 2021 roku. Po prostu, jeśli chcesz wzbogacić się inwestując w kryptowaluty, powinieneś bezwzględnie zwrócić uwagę na altcoiny – podsumował.

Dodał, że “altcoiny oferują możliwość zainwestowania kilku tysięcy dolarów i przekształcenia ich w pieniądze zmieniające życie”.

– Istnieje niesamowity stosunek ryzyka do zysku. Możesz zarobić 100x lub nawet 1000x na swojej inwestycji. (…) Albo możesz też zbankrutować – dodał.

Autor poleca też:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here