Naga Marketsalpari-pattern-officeProblemem wielu początkujących traderów są dość wysokie wymagania dotyczące minimalnego depozytu, który musi zostać wpłacony na rachunek brokera aby ten zgodził się na świadczenie usług pośrednictwa w obrocie na realnym rynku…


Na przeciw oczekiwaniom tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na realnym rynku nie ryzykując jednocześnie zbyt wiele, wyszedł broker Alpari. Od wczoraj obowiązuje bowiem promocja, która obniża minimalny depozyt potrzebny do otworzenia pozycji do zera!

Nie oznacza to oczywiście tego, że zakładając rachunek w Alpari będziemy mogli handlować walutami za pieniądze brokera. Chcąc otworzyć pozycję na EUR/USD o odpowiedniej wielkości będziemy musieli wpłacić jedynie tyle depozytu zabezpieczającego ile broker wymaga na otworzenie pozycji. Alparii od dnia 23 maja wycofuje się na trzy miesiące z żądania minimum 500USD na start pozostawiając decyzję dotyczącą pierwszej wpłaty woli klienta.

Wypróbuj również rachunki XM z minimalnym depozytem na poziomie 5 USD i zgarnij darmowy bonus na początek

Broker zachęca również do korzystania z najnowszej platformy MetaTrader5, która oferuje tak nowe udogodnienia jak chociażby hedging otwartej pozycji. Jedynymi obostrzeniami dotyczącymi nowej promocji Alpari są typy rachunków biorące w niej udział. Handel bez minimalnego depozytu możliwy jest wyłącznie na rachunkach typu ECN, natomiast rachunki PAMM są całkowicie wyłączone z promocji.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZDUSD – doji przetestowała kanał średnich kroczących
Następny artykułXTB drastycznie obniża prowizje
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here