Naga MarketsAllegro zniżkowało o 2,37 procent. Na rynkach zagranicznych przeważały wczoraj spadkowe nastrojeNa krajowym rynku notowania zniżkują czwartą sesję z rzędu. Notowania FW20 zeszły w punkt do strefy wsparcia 2272 pkt. określonej linią uprzednio pokonanych szczytów będących górnym ograniczeniem wcześniejszego trójkąta prostokątnego. Skuteczność tej bariery została przetestowana przed tygodniem, jest wiec szansa na skuteczną obronę.

Akcje Allegro odnotowały straciły wczoraj 2,37%

Wskaźniki utrzymują jednak sygnały spadkowe, MACD jest poniżej linii sygnalnej, a teraz zszedł poniżej poziomu równowagi. Kurs instrumentu jest poniżej średniej 15-sesyjnej. Na DMI nie ma jeszcze wyraźnych wskazań, niskie wartości ADX bardziej sugerują obecność trendu bocznego.FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym

Na wykresie 60-min jest widoczna bardzo stabilna i regularna tendencja spadkowa jak utrzymuje się od kilku dni. Nachylenie trendu nie jest duże, zgodnie z tym co widać na diagramie dziennym kurs jest blisko ubiegłotygodniowego dołka.

FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

W odniesieniu do spółek indeksu bazowego najmocniej obciążył indeks sektor bankowy, wydobywczy oraz ALLEGRO. Mocna zwyżka przedstawicieli defensywnego TMT nie była w stanie temu zaradzić. Na rynkach zagranicznych przeważały wczoraj wyraźnie spadkowe nastroje. Ujemne zmiany głównych indeksów sięgały lub przekraczały 2%. Poranne notowania kontraktów na główne indeksy zachowują się stabilnie co powinno przełożyć się na równie neutralny początek sesji dla FW20.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również:

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here