Naga Markets

Allegro wprowadziło dodatkowe ubezpieczenie urządzeń elektronicznych - Allegro CareWarszawa, 07.09.2022 (ISBnews) – Allegro wprowadziło nową usługę dodatkowego ubezpieczenia urządzeń elektronicznych – Allegro Care, podała spółka. Nowa forma ochrony uzupełni dotychczasowe programy Allegro: Allegro Protect i gwarancje.

“Allegro Care to idealna oferta dla tych, którzy szukają szczególnej ochrony zakupów. To najprostsza na rynku metoda ubezpieczenia kupowanej elektroniki. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Dodatkowo, w szczególności zadbaliśmy o to, żeby obsługa klientów w wypadku szkody była szybka, łatwa i niezwykle wygodna” – powiedział chief data officer w Allegro Wojciech Bogdan, cytowany w komunikacie.Allegro Care to dodatkowe ubezpieczenie nowych i używanych przedmiotów w najważniejszych podkategoriach elektroniki na Allegro. W zależności od indywidualnych potrzeb i samego przedmiotu klienci mają do wyboru pasujący zakres i okres ochrony. W razie awarii, uszkodzenia lub kradzieży można liczyć na szybką, bezgotówkową naprawę w ramach usługi door-to-door lub wypłatę gotówki równej ceny zapłaconej za urządzenie, jeśli naprawa jest niemożliwa, wyjaśniono w materiale.

Ochronę ubezpieczeniową w usłudze Allegro Care zapewnia Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia.

“Oferta Allegro Care jest połączeniem ponad 30 lat doświadczeń ERGO Hestii w budowaniu ochrony ubezpieczeniowej i wykorzystywaniu do tego technologii oraz możliwości, które daje platforma Allegro swoim klientom. Zapewniamy dostęp do czytelnych wariantów ubezpieczenia oraz sprawną obsługę likwidacyjną. Za pomocą kilku kliknięć klienci Allegro będą mogli dostosować zakres oferty do własnych potrzeb, jak i później – równie prosto – skorzystać z ochrony, którą zapewnia wykupione ubezpieczenie. Wspólnie z Allegro stworzyliśmy unikatowe rozwiązanie i doświadczenie zakupowe dla klientów” – dodał dyrektor Biura Ubezpieczeń Detalicznych i Programów Partnerskich w ERGO Hestii Paweł Moczydłowski.

Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułCena ropy naftowej najniżej od 7 miesięcy
Następny artykułWIG20 zmierza na Grunwald? Indeks GPW coraz bliżej poziomu 1410 pkt.
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here