Naga Markets

Allegro pogłębia spadki, a Asseco Poland kontynuuje korektę, wskazuje Marcin TuszkiewiczOstatnie tygodnie to okres wyraźnego osłabienia zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznych parkietach. Wśród tracących wymienić należy m.in. Allegro, które to spadło na nieosiągane wcześniej minima. Jak wskazuje Marcin Tuszkiewicz, na kanale Comparic24, trwa również korekta na Asseco Poland, które to może spaść w rejon 80-82 zł.Allegro trwa w trendzie spadkowym

– Mamy na razie pogłębianie fal spadkowych. Ostatni potwierdzony szczyt jest na 46,30 zł, no i na ten moment trwamy w tym trendzie spadkowym. Tutaj posiłkując się szablonem w oparciu o średnie kroczące widać, że rynek cały czas bardzo dobrze, czy też klarowanie porusza się z tą średnią kroczącą. Na ten moment, to ona stanowi nam tutaj kluczowy poziom oporu. Tak wiec na ten moment trend spadkowy trwa. – wskazuje Marcin Tuszkiewicz.

W trakcie dzisiejszej sesji Allegro notuje wzrost swojej giełdowej wyceny. Spółka zyskuje obecnie aż 1,33%, co oznacza wzrost o 0,49 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło dokładnie 36,38 zł. Aktualnie inwestorzy płacą więc za walor równo 36,87 zł, co oznacza odbicie po ostatnich spadkach.

Allegro pogłębia spadki, a Asseco Poland kontynuuje korektę, wskazuje Marcin Tuszkiewicz
Notowania Allegro w latach 2020-2021. Źródło: Comparic.pl

Warto jednak dodać, że w trakcie ostatnich miesięcy spółka systematycznie traci, notując spadek z ok. 70 zł początkiem września do obecnych wycenę rzędu niecałych 37 zł. Co więcej, ostatnie dni cechowały się wyraźnymi spadkami, które wyniosły Allegro na nowe minima.

Korekta na akcjach Asseco Poland

– Tutaj jesteśmy teraz na wsparciu, które wynika ze 100-okresowej średniej kroczącej. Mamy też te krótkookresowe średnie również widoczne, ale przede wszystkim właśnie ta krótkoterminowa średnia stanowi nam opór. Ciekawą sytuacją na Asseco jest załamanie wcześniej trendu spadkowego, gdzie w okolicach połowy października rynek tworzył przy dość dużym wolumenie zatrzymanie, to też było przeze mnie wskazywane jako miejsce dość kluczowe i na razie rynek porusza się w tym ruchu spadkowym. Ciekawe miejsce to jest przedział między 80 zł a 82 zł, chyba, że wcześniej rynek zareaguje na średnią kroczącą. – przedstawia Marcin Tuszkiewicz.

Allegro pogłębia spadki, a Asseco Poland kontynuuje korektę, wskazuje Marcin Tuszkiewicz
Notowania Asseco Poland w latach 2020-2021. Źródło: Comparic.pl

W trakcie piątkowych notowań Asseco Poland notuje wzrost swojej giełdowej wyceny. Spółka zyskuje aktualnie 1,04%, co oznacza wzrost o 0,90 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło dokładnie 86,80 zł. Aktualnie inwestorzy płacą więc za walor równo 87,70 zł, co oznacza odbicie po ostatnich spadkach.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kghm giełda | pkn orlen akcje | usd | kurs lewa do złotówki | kur dolara | średni kurs jena nbp | kurs akcji datawalk |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here