Naga MarketsAllegro obniża od jutra min. wartość zamówienia z kurierem z Smart! do 40 złWarszawa, 22.09.2021 (ISBnews) – Minimalna wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską w ramach programu Allegro Smart! została obniżona do 40 zł z 80 zł i będzie obowiązywać od jutra tj. od 23 września br. do 3 stycznia 2022 roku, podało Allegro.

„Dzięki sieci ponad 35 tysięcy punktów odbioru i automatów pocztowych, a także szybkiej i wygodnej dostawie kurierskiej, większość zakupów z obejmującego ponad 100 mln ofert programu Allegro Smart! dociera do kupujących w 1-2 dni. Ponad 25 mln oferuje dostawę już dzień po zakupie, a kilka milionów dotrze nawet tego samego dnia, zwłaszcza, że przesyłki docierają do Paczkomatów również w weekendy bez żadnych dodatkowych opłat” – czytamy w komunikacie.Jak podkreślił smart and loyalty programs director w Allegro Michał Owerczuk, kupujący zaoszczędzili na darmowych dostawach od startu Allegro Smart! 3 lata temu 2,8 mld zł.

„Wkraczamy właśnie w bardzo szczególny czas w roku – okres sezonowych wyprzedaży, akcji specjalnych, takich jak Smart! Week czy Black Week, oraz świątecznych zakupów. Właśnie dlatego wdrożyliśmy rozwiązanie, które odciąży domowe budżety w całym kraju dzięki darmowym dostawom kurierskim dostępnym dla jeszcze większej liczby kupujących” – dodał Owerczuk, cytowany w komunikacie.

Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3% rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r. Platforma Allegro.pl umożliwia sprzedaż nowych produktów przede wszystkim firmom prowadzącym działalność w formule biznes-klient i przyciąga średnio 21 mln internautów miesięcznie, co odpowiada 66% mieszkańców Polski w wieku 16 lat lub więcej oraz 78% wszystkich użytkowników internetu w Polsce. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pko akcje notowania | kurs orlen | comarch akcje rekomendacje | kurs akcji kghm | kurs kernel | wti kurs | akcje jsw |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here