Naga Markets

Allegro najniżej w historii. Negatywny sentyment do spółki nadal się utrzymuje Kurs akcji lidera branży e-handlu na krajowym rynku, spółki Allegro, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,76%. Akcje taniały o 0,56 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 72,66 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,56% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 73,15 zł. W sumie od połowy maja kurs wzrósł o ponad 50%.

Nowe minima

Notowania spółki mimo chwilowej poprawy, bardzo szybko wróciły do trendu spadkowego wyznaczając nowe minima. Obecnie kurs znajduje się na historycznych minimach i około 40% poniżej ceny z dnia debiutu. Spółce nie sprzyja ani pandemia ani okres świąteczny. Co więcej, mimo poprawy wyników, sentyment do firmy jest wyraźnie bardzo słaby.allegro 3.12.2021
Notowania Allegro 3.12.2021

Black Week poprawi wyniki

Black Week na Allegro, trwający 8 dni festiwal zakupowy, rozpoczął się dziś i skończy w Cyber Monday, 29 listopada, podało Allegro. Spółka liczy, że będzie to kolejne wydarzenie bijące rekordy – w ub.r. podczas Black Week klienci każdego dnia kupowali prawie 3,5 mln produktów, a uczestniczący w akcji sprzedawcy odnotowywali sprzedaż o ok. 250-300% wyższą niż przeciętnego dnia, poinformowała strategy director w Allegro Aleksandra Sroka-Krzyżak.

“Black Week na Allegro, trwający 8 dni festiwal zakupowy, rozpoczął się dziś i skończy w Cyber Monday, 29 listopada. Dostępne będą setki tysięcy ofert w specjalnych cenach. Nowe okazje będą pojawiać się każdego dnia. […] Black Week na Allegro obejmuje produkty z najpopularniejszych kategorii na platformie, takich jak elektronika, gry, sprzęt AGD/RTV, moda, zabawki i wiele innych” – czytamy w komunikacie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro usd | kurs sp500 | kruk akcje opinie | tauron akcje | dax30 wykres | notowania giełdowe lotos | kurs mercator |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here