Naga MarketsAllegro na lokalnym wsparciu. Ryzyko spadku do 57,10 zł Kurs akcji lidera branży e-handlu na krajowym rynku, spółki Allegro, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,19%. Akcje taniały o 0,12 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 61,64 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,58% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 61,90 zł. W sumie od początku września kurs spada o ponad 15%.

Brak reakcji na wsparciu

Notowania spółki nadal nie zachwycają inwestorów. Mimo bardzo głośnego debiutu, mamy tylko krótkie okresy, kiedy kurs spółki wyraźnie zyskuje. Od maja do lipca, kurs wzrósł o ponad 50% i od tego czasu popyt przeszedł do defensywy. Kurs po 15% spadku ponownie testuje wsparcie przy 61,50 zł. Brak reakcji od kilku dni może sugerować ryzyko jego upadku. Wtedy cena zapewne spadnie do kolejnego wsparcia przy 57,10 zł.allegro 24.09.2021
Notowania Allegro 24.09.2021

Nowa usługa logistyczna

Allegro uruchamia nową usługę logistyczną – One Fulfillment by Allegro, która obejmuje przechowywanie, pakowanie i dostawę towarów, a także obsługę klienta podczas całego procesu dostawy, podała spółka. Allegro uruchamia swoja usługę logistyczną w A2 Warsaw Park. W nowym magazynie Allegro do końca 2022 roku zatrudnienie znajdzie docelowo 1200 pracowników.

Sprzedawcy, którzy zdecydują się z skorzystać z nowej usługi będą mogli zaoferować swoim klientom nie tylko szeroki wybór metod dostawy w atrakcyjnych, wynegocjowanych przez Allegro cenach, ale przede wszystkim zapewnią im dostawę przesyłki już następnego dnia po zakupie lub nawet tego samego dnia, podkreślono.

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here