Naga MarketsAllegro Biznes oferuje program z 80% rabatu od sprzedaży określonych wolumenówWarszawa, 15.11.2021 (ISBnews) – Allegro Biznes uruchomiło program dostępny dla wszystkich firm sprzedających na tej platformie, w ramach którego mogą one otrzymać 80-procentowy rabat na prowizję od sprzedaży określonej ilości towaru w ramach oferty dostępnej z cennikiem hurtowym, podała spółka.

“Jak to działa? Allegro stworzyło program dostępny dla wszystkich sprzedających, w ramach którego sprzedający mogą otrzymać 80-procentowy rabat na prowizję od sprzedaży określonej ilości towaru w ramach oferty dostępnej z cennikiem hurtowym. Dzięki temu sprzedający ma możliwość jeszcze lepiej dostosowywać ceny w ramach cenników hurtowych, a jego oferta będzie bardziej konkurencyjna” – czytamy w komunikacie.Do programu może przystąpić każda firma sprzedająca na Allegro – wystarczy zaakceptować regulamin programu dostępny w centrum zniżek i wystawić oferty z cennikiem hurtowym odpowiednim do ilości danego towaru wskazanej w załączniku do regulaminu programu. Każda transakcja spełniająca warunki programu będzie objęta obniżką prowizji, podkreślono.

“Na początku lutego tego roku uruchomiona została platforma Allegro Biznes, która pozwala firmom robić zakupy i sprzedawać w jeszcze łatwiejszy sposób. Pierwsze pół roku jej działania potwierdza dobrą ofertę, która systematycznie rośnie – Allegro Biznes to aktualnie ponad 210 mln ofert z cennikami netto od około 100 tys. sprzedających, co stanowi największą ofertę business-to-business na polskim rynku” – czytamy dalej.

Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3% rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pekao akcje rekomendacje | orange gpw | orlen giełda | pko kurs akcji | gpw amica | oncoarendi notowania | asseco cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here