Naga MarketsAllegro 14 grudnia br. odnotowało największą liczbę transakcji w ciągu rokuAllegro odnotowało największą liczbę transakcji w ciągu całego roku w poniedziałek 14 grudnia, podała spółka. Tego dnia w każdej sekundzie średnio 117 osób odwiedziło Allegro.pl. “Użytkownicy Allegro kupili w miniony poniedziałek ponad 4,6 mln przedmiotów. Najpopularniejszymi kategoriami były: zabawki, sprzęt AGD, dekoracje oraz komputery i konsole.

Świadczy to o tym, że Polacy zdecydowanie przygotowują się do Świąt. Dostęp do milionów produktów daje im dużo lepszy wybór niż wizyta w nawet największej galerii handlowej” – skomentował chief commercial officer w Allegro Damian Zapłata, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce

Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3% rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here