Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean – czwartek 1 września:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Amerykańskie indeksy otworzyły się na małych plusach. W większości jednak otwarcie było płaskie w okolicach środowego zamknięcia. DJIA +0,08%, S&P500 +0,06%, NASDAQ +0,27%.
  • Spółka BOX (ticker BOX) notowana na NYSE przedstawiła dobre wyniki kwartalne. Zysk za akcję 0,14$, dochód kwartalny 95,7 mln dolarów wobec prognozy 94,65 mln dolarów.
  • Spółka Campbell Soup (ticker CPB) notowana na NYSE podała mieszane dane. Zysk za akcję EPS wyniósł 0,46$ wobec prognozy 0,5$. Dochód kwartalny 1,69 mld dolarów zgodnie z prognozą.

Szef firmy Apple notowanej na NASDAQ (ticker AAPL) Tim Cook sprzedał w ciągu ostatniego tygodnia znaczną ilość akcji, które posiadał. W ostatnim tygodniu było to prawie 270 tysięcy akcji w cenach 105,95$ – 107,37$. Natomiast w poprzednim tygodniu 334 tysiące akcji w cenach $107.21-$107.73. Oznacza to, że tuż przed istotnym wydarzeniem dla spółki jej szef pozbył się 38% ze wszystkich akcji jakie posiadał. Co ciekawe już w przyszłą środę odbędzie się coroczna konferencja Apple, podczas której zaprezentowany zostanie iPhone 7. Czyżby CEO firmy nie wierzył w sukces swojego nowego produktu? Oczywiście nie jest to takie proste ponieważ sprzedaż przez tzw. insidera odbywa się w sposób inny i w tym przypadku nastąpiła na podstawie reguły ustalonej w dniu 16 maja 2016 roku.

Po przełamaniu linii trendu spadkowego ruch wzrostowy ceny akcji Apple został szybko zakończony i od dwóch tygodni obserwujemy ich osuwanie. Cena akcji czeka na impuls jakim niewątpliwie będzie przyszłotygodniowa konferencja. Technicznie możliwy jest tutaj ruch powrotny do rejonu 100$ i odbicie. Jeżeli tak się stanie i cena nie wróci poniżej spadkowej linii trendu będzie to pozytywny sygnał, który może dać początek nowemu impulsowi wzrostowemu. Nie można też wykluczyć, że popyt okaże się mocniejszy i już najbliższe wsparcie na poziomie 106$ spowoduje skuteczne odbicie.

Wykres APPLE dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres APPLE dla interwału D1. All Markets Online.

ZOBACZ TEMATY, WEŹ UDZIAŁ


Wykres APPLE dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres APPLE dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here