Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Verizon kupiła Yahoo za niebagatelną kwotę 4.8 mld dolarów. Jak poinformowały strony transakcji transakcja ma pomóc w zakończeniu dominacji Facebooka oraz Google na amerykańskim rynku reklamy elektronicznej. Od teraz Yahoo wspólnie z AOL (którego właścicielem jest spółka Verizon) zamierza podwoić obecny wpływ z reklam internetowych. Umowie nie podlega jedynie część patentów Yahoo oraz jej udziały w spółkach Yahoo Japan i Alibaba.

Niezwykle interesująca jest obecnie techniczna sytuacja spółki YAHOO. Po przełamaniu oporu na poziomie 38$ cena akcji zmierza do następnego oporu, który znajduje się na poziomie 40$. Na tak wysokim poziomie jak obecnie akcje spółki notowane było ostatnio dokładnie rok temu w lipcu 2015. Kolejne opory, są usytuowane na poziomach: 41.50$, 46.00$, 52.00$.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki Yahoo dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki Yahoo dla interwału D1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here