Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Time Warner notowana na amerykańskim indeksie NYSE opublikowała wyniki za drugi kwartał. Zysk na akcję EPS wyniósł 1.29$ i był lepszy od prognoz, które zakładały 1.16$. Natomiast kwartalny zysk lekko rozminął się z prognozami i wyniósł 7 mld dolarów wobec prognozowanych 7.05 mld dolarów.

Dodatkowo spółka poinformowała o zakupie 10% spółki Hulu LLC. Spółka ta oferuje streaming TV premium, jakimi są seriale telewizyjne oraz filmy własnej produkcji. Z najbardziej znanych produkcji można wymienić nagradzane: Empire, Homeland, Seinfeld, Curious George, South Park and Fear The Walking Dead. Prezes i CEO Time Warner Jeff Bewkes powiedział: “Nasza inwestycja w Hulu podkreśla zaangażowanie Time Warner na rzecz wspierania i rozwoju nowych platform, które dostarczają wysoką jakość treści kierowanych do odbiorców na całym świecie. Włączenie sieci Turner w usługi strumieniowe Hulu pogłębi nasze wysiłki, aby umożliwić konsumentom radość z szerokiej gamy naszych platform i usług.”

Akcje spółki od roku przechodzą korektę i przez większość tego czasu utrzymywały się pomiędzy poziomami 68$ – 78.20$. W lipca pojawiła się próba przełamania tego poziomu, która ostatecznie się nie powiodła i cena akcji ponownie skierowała się w stronę wsparcia 68$. Dopiero skuteczne przebicie oporu na poziomie 78.20$ będzie sygnałem, że korekta została już zakończona i może pojawić się nowy wzrostowy impuls. Na otwarciu dzisiejszej sesji cena akcji porusza się w rejonie 77.3$, a zatem powtórny atak popytu na wskazany opór może pojawić się w każdej chwili.

Wykres Time Warner D1. All Markets Online.
Wykres Time Warner D1. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres Time Warner W1. All Markets Online.
Wykres Time Warner W1. All Markets Online.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here