Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Coca-Cola notowana w indeksie NYSE przedstawiła wyniki za drugi kwartał. Zysk za akcję EPS wyniósł 0.60$ wobec prognozy 0.58$, natomiast przychód wyniósł w kwartale 11.5 mld dolarów i był niższy od prognozy 11.64 mld dolarów.

Po wynikach pojawił się komentarz ze spółki: “Ze względu na fakt, że spółka jest w trakcie transformacji jesteśmy pełni uznania dla naszych dobrych wyników z podstawowej działalności w tym kwartale. Jesteśmy pewnie naszej strategii wzrostu przychodów w 2016 roku, co umożliwią nam nasze innowacje oraz zwiększenie i poprawa naszych działań marketingowych”.

Dobrych nastrojów zarządu nie podzielają inwestorzy. W dniu wczorajszym akcje spółki odbiły się od oporu na poziomie 45.85$, a w dniu dzisiejszym w notowaniach przedsesyjnych akcje spółki spadają niespełna 2%. W długim terminie spółka porusza się w trendzie wzrostowym jednak ostatnie 3 miesiące to ruch boczny pomiędzy wsparciem 43.60$, a oporem 45.85$. Dopiero przełamanie jednego z tych poziomów pozwoli na mocniejszy ruch ceny akcji w konkretnym kierunku.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki Coca-Cola dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki Coca-Cola dla interwału D1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here