Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Alibaba (ticker BABA) notowana na indeksie NYSE opublikowała bardzo dobre wyniki kwartalne za Q1. Zysk za akcję EPS wyniósł 4.9 RMB wobec prognozowanej 4.2 RMB. Kwartalny dochód 32.2 mld RMB czyli około 4.84 mld USD wobec prognozy, która opiewała na 30.2 mld RMB. Oznacza to 59% wzrost w stosunku do tego samego okresu w poprzednim roku.

Wyniki skomentował CEO Daniel Zhang: „To był znakomity kwartał dla Alibaba Group. Nasze wyniki wskazują skalę i możliwości stworzonego przez nas ekosystemu. Będziemy wzmacniać naszą pozycję na rynku w podstawowej dziedzinie e-commerce, ale również w takich dziedzinach jak media cyfrowe, rozrywka i cloud computing.

Dobre wyniki pojawiły się w idealnym momencie dla dalszego kierunku ruchu akcji Alibaba. Od ponad roku rejon 85$ pozostawał nie do pokonania pomimo kilku prób. W dniu wczorajszym w końcu udało się go przełamać co dzisiaj mogło skończyć się bolesnym cofnięciem dla popytu w przypadku rozczarowujących wyników. Tak się jednak nie stało i w notowaniach przed-sesyjnych akcje spółki rosną 5.5% testując rejon 92.2$. Jeżeli cena utrzyma się na takim poziomie podczas najbliższych sesji będzie to wyraźny techniczny przełom i może rozpocząć się trend wzrostowy znany np. z akcji Facebooka.

Wykres spółki Alibaba dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki Alibaba dla interwału D1. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres spółki Alibaba dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres spółki Alibaba dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here