Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Home Depot (ticker HD) notowana na NYSE przedstawiła wyniki za drugi kwartał. Wyniki, są zgodne z wcześniejszymi prognozami i ten brak wyraźnego bodźca nieco ostudził zapały kupujących. Zysk za akcję wyniósł 1.97$ (dokładnie według prognozy), a kwartalny dochód 26.5 mld dolarów (wobec prognozowanych 26.48 mld dolarów).

W notowaniach przedsesyjnych akcje spółki nieznacznie tracą teraz  na wartości 0.54%. Warto jednak zwrócić uwagę na wykres, który dla akcji Home Depot wygląda bardzo imponująco. Na wykresie dla interwału tygodniowego widać mocny trend wzrostowy oraz cenę akcji oddaloną o ponad 15% od linii trendu wzrostowego (drugi wykres poniżej). Od sierpnia 2011 roku akcję spółki urosły o 450% poruszając się ładnym i zdrowym ruchem wzrostowym. Na wykresie dla interwału dziennego (pierwszy wykres poniżej) od pół roku cena akcji utrzymuje się pomiędzy poziomami 124$ – 137$. Wskazany górny poziom był jednak wielokrotnie testowany w ostatnim czasie (również w dniu wczorajszym) i jego trwałe przebicie wydaje się obecnie tylko kwestią czasu. Warto również zauważyć, że od miesiąca cena nie zeszła poniżej poziomu 135$ co stanowi wąską konsolidację pod oporem.

Wykres spółki Home Depot dla interwał D1. All Markets Online.
Wykres spółki Home Depot dla interwał D1. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres spółki Home Depot dla interwał W1. All Markets Online.
Wykres spółki Home Depot dla interwał W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here