Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Drugi co do wielkości bank w USA czyli Bank of America notowany na NYSE opublikował przed startem sesji wyniki za drugi kwartał. Wyniki, są lepsze od prognoz. EPS czyli zysk na akcję wyniósł 0.36$ wobec prognozowanych 0.33$. Dochód spółki wyniósł 20.6 miliardów dolarów wobec prognozy 20.41 miliardów dolarów.

W notowaniach przedsesyjnych nie pojawił się specjalny optymizm wywołany wynikami i na niespełna 1,5 godziny przed startem notowań akcje Bank of America zyskują zaledwie +0.07%. Istnieje jednak potencjał do ruchu na północ, warunkiem jest jednak przełamanie oporu na poziomie 13.80$, który to poziom jest aktualnie testowany. Po jego skutecznym przebiciu akcje spółki mogą zyskać niemal 9% ponieważ kolejny za to dużo mocniejszy opór znajduje się dopiero na poziomie 15$.

Wykres spółki Bank of America dla interwału D1.
Wykres spółki Bank of America dla interwału D1.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wyniki spółki Bank of America powinny umożliwić wzrostowy początek sesji za oceanem. Sesji, która jak dotychczas przebiega bardzo ospale i z wyjątkiem dużych spadków na tureckiej giełdzie (w tym momencie XU100 traci już -6.27%) ruchy poszczególnych indeksów nie przekraczają +- 0.5%.

Wykres indeksu S&P500 dla interwału D1.
Wykres indeksu S&P500 dla interwału D1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here