Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean – środa 7 września:

  • Dziś (środa) o 19-tej czasu polskiego rozpocznie się doroczna konferencja firmy Apple w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco w Kalifornii. Oczekiwana jest prezentacja nowych iPhone’ów 7 oraz Apple Watch 2.
  • Wall Street Journal poinformował, że spółka Google pracuje nad alternatywą dla Ubera (który prowadzi usługi przewozu osób z pominięciem korporacji taksówkowych). Głównym założeniem aplikacja jest brak dedykowanych kierowców.
  • Otwarcie amerykańskich indeksów w rejonie wtorkowego zamknięcia: DJIA -0,06%, S&P500 -0,02%, NASDAQ +0,11%.

Spółka Western Digital (ticker WDC) notowana na NASDAQ podwyższyła prognozy dotyczące pierwszego kwartału fiskalnego 2017 roku, który kończy się 30 września 2016. Uwzględniając ostatnie przejęcie spółki SanDisk, WD oczekuje zwiększenia liczby klientów i lepszej sprzedaży dysków twardych i pamięci flash. Według spółki dochód za pierwszy kwartał powinien wynieść między 4.45 mld dolarów – 4.55 mld dolarów (wobec wcześniejszej prognozy 4.4 mld dolarów – 4.5 mld dolarów). W górę poszły również prognozy zysku na akcję EPS z 0.85$ – 0.9$ na 1$ – 1.05$.

Wykres spółki Western Digital nie napawa wielkim optymizmem. Z jednej strony na interwale tygodniowym respektowana jest linia trendu spadkowego. Z drugiej strony dzisiejsza informacja spowodowała wzrost cen akcji w notowaniach przedsesyjnych o 6%.Obecnie akcje testują rejon 50$ i bardzo blisko jest tutaj do technicznego przełomu. Jeżeli cena przełamie opór 51$ połączony z linią trendu spadkowego będzie to pierwszy pozytywny sygnał zwiastujący nawet zmianę trendu w dłuższym terminie. Aktualnie jednak bardzo prawdopodobny pozostaje ruch zgodny z aktualnym trendem czyli odbicie od wskazanego poziomu i spadki w stronę wsparcia n poziomie 40$. Najbliższe sesje i zachowanie ceny w rejonie kluczowego oporu 51$ będzie teraz wyjątkowo istotne dla dalszego kierunku ruchu.

Wykres Western Digital dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres Western Digital dla interwału D1. All Markets Online.

ZOBACZ TEMATY, WEŹ UDZIAŁ


Wykres Western Digital dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres Western Digital dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here